День відкритих дверей

13березня в спеціалізованій школі ім. О.К.Антонова №96 відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків.

День був сповнений творчості та позитивних емоцій. Адміністрація школи, майбутні класні керівники та психолог зустріли малечу та їх батьків.З майбутніми першачками була проведена гра-квест «Подорож лайковим містечком» та майстер-клас «Працюємо разом», на якому діти разом з вчителями і батьками виконували цікаві завдання. Сповнені уваги, діти слухали дорослих, малювали, гралися, а в дарунок отримали лелек, які виготовили власними руками.

Зустріч батьків з адміністрацією школи відбулась   у форматі «Відкритого мікрофону». Батьки ознайомилися з режимом роботи навчального закладу, з особливостями навчання у початковій школі за програмою НУШ, організацією освітнього процесу в перших класах. Зустріч пройшла в атмосфері  доброзичливості та великої зацікавленості з боку батьків майбутніх першокласників.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, Презентація