Співпраця з лабораторією Public Lab

6.03.2019 у спеціалізовану школу завітали представники лабораторії Public Lab в рамках дії проекту «Безпечна школа» за підтримки організації «Благодійний фонд Сергія Горового»
  Цей проект  створений разом з лабораторією хімічного аналізу якості повітря та води Public Lab, який спрямовано на хімічний аналіз стану повітря та води в приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладів м. Київ. Проект передбачає благодійну допомогу у зборі та аналізі даних проб побутової води та повітря працівниками лабораторії Public Lab у приміщеннях шкіл столиці.
Також проект має освітню функцію, адже учні мають можливість дізнатись нову та цікаву інформацію під час лекції «Інноваційні методи екологічного моніторингу», що проводять фахівці лабораторії Public Lab, та залучають дітей у процес аналізу повітря.