Тиждень іноземних мов. День другий

19.02.2019 На великій перерві було проведено інтелектуально-пошукову гру «Quest» для учнів 5-7 класів. Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської, та виховання в учнів почуття відповідальності. Перемогу отримали учні 6-А класу.

Інтелектуальна гра « The CLEVERST “ для учнів 5а класу пройшла в атмосфері захоплення та активного змагання. Діти продемонстрували чудову ерудиції , хороші знання англійської мови, логічне мислення та швидкість реакції.

Учні 3А класу підготували захід-казку «Колобок» на англійській мові. Вони готувалися протягом декількох місяців. Дітям вдалося освоїти свої ролі , з відповідною інтонацією вимовляти репліки.