День пам’яті Героїв Крут

…Безвусі, юні, вічно молоді ви склали
голови за рідний Київ, скріпивши крок
державницькій ході, вписавши подвиг
у свободи вияв.

Яр Славутич «Крутянці»

29 січня  – річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

До річниці бою під Крутами в спеціалізованій школі  № 96 у відбулась лінійка пам’яті «Крути як відродження українства». Ведучі заходу  пройшлися сторінками історичних подій, розповіли про значення цієї битви в історії України. Учні підготували вірші про героїв , які боролись за мир на нашій землі, для вшанування пам’яті українських юнаків, що полягли в бою під Крутами у січні 1918 року. Виступила вчитель історії Наталія Анатоліївна Кузнецова,  яка наголосила на тому що ми повинні знати свою історію, своє минуле. А історія наша вмита кров’ю і сльозами. Однією з найтрагічніших, але і найгероїчних  її сторінок є бій під Крутами.  Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною.