День народження О.К. Антонова

У спеціалізованій школі № 96 ім О.К. Антонова відбулися заходи присвяченні Дню народження О.К. Антонова. Всі учні школи та вчителі надзвичайно пишаються славетним ім’ям Олега Костянтиновича та на всіх святах та заходах щоразу пригадують про його величний вклад у літакобудування. Але саме сьогодні цілий день був присвячений виключно видатному авіаконструктору. Для учнів молодшої школи були влаштовані виховні години з елементами творчого завдання, де діти малювали, ліпили, вирізали, клеїли літаки.  Учні старшої школи провели цікаву вікторину «Юний авіаконструктор» для учнів середньої шщколи, тим самим закріпивши і свої знання в біографії О.К. Антонова. За цей день учні дізналися багато нових речей, всі захоплювалися його знаннями, величезним досвідом, дивною інтуїцією з рідким сполученням чисто людських якостей — умінням притягати до себе серця людей, захопити їх, згуртувати, вдихнути впевненість, що їм по плечу будь-які складні завдання. І коли в небо піднімається літак з буквами «Ан» на борті, ми розуміємо — Олег Костянтинович із нами.