Виховна година з ПДР у 1-В кл

23.09.2019 у СШ №96 І-ІІІ ст .ім. О.К. Антонова  у 1В класі була проведена виховна година на тему: «Правила дорожнього руху. Правила переходу вулиці. Дорожні знаки». Метою виховної бесіди було ознайомити учнів з різновидами дорожніх знаків, вивчити  правила  переходу вулиці; повторити основні правила пішоходів; розвивати мислення, мовлення, пам’ять, навички поведінки на дорозі; виховувати повагу до оточуючих, увагу, відповідальність.

Діти подивилися відео урок з теми ,в якому було показано ,як та в яких місцях переходити дорогу, діти ознайомилися з основними дорожніми знаками для пішоходів, вивчили кольори сигналу світлофора.

Після переглянутого фільму учні виконали практичне завдання ,де треба було зафарбувати відповідним кольором сигнал світлофора.