Свято Миколая в 3-х класах

19 грудня 2019  року у спеціалізованій школі № 96 імені О.К. Антонова відбулось свято-презентація учнів 3-х класів «Свято Миколая». Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками.  Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається. Школярі стали свідками того, як твориться казка. Учні 3-х класів виступали перед другокласниками та своїми батьками. Співали пісні про Миколая, про свята, розповідали вірші, а дівчатка виконали чудовий танець сніжинок, а хлопці неймовірний вальс зірок. Діти були в захваті від свята та подарунків, що чекали на них у класі.