День шкільного самоврядування

6 грудня 2019р.  у спеціалізованій школі № 96 імені О.К. Антонова пройшов День шкільного самоврядування «Я лідер».

Цього дня учні взяли на себе обов’язки учителів. Самоврядуванням був складений розклад уроків, виховних годин, бесід, що проведуть учні ; обговорені форми та методи роботи на цей день.

Виконуючи свої обов’язки, учні  відчули  наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця. Цього дня директором школи була Махно Єлизавета, яка зранку зустрічала учнів та учителів привітною  посмішкою. Програма дня була насиченою та цікавою. Після 2 урока  лідери  учнівського самоврядування провели малу педраду. На великих перервах відбувся  благодійний ярмарок та флешмоб для всіх бажаючих. Закінченням цього насиченого дня стали підведення підсумків та тренінг лідерів, на якому вони ділилися враженнями та весело проводили час.  Цей день приніс багато позитивних вражень і емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.