Педагогічна рада 30.08.2019 р.

Ось і знову в політ! Педагогічна рада творчого педагогічного колективу спеціалізованої школи 96 ім. О.К.Антонова. Проведений SWOT аналіз дає можливості визначити SMART цілі для професійного розвитку педагогічного колективу🇺🇦🕤📝📈📊📖🎓🖥🛩🚴🤸👌 Відпустіть свою мрію з літаком у блакитне небо і вона обов’язково здійсниться!💯
Всім успіхів у новому 2019-2020 навчальному році!😄

План та рішення педагогічної ради від 30 серпня 2019 року.

Питання Виступаючі Рішення/терміни виконання Відповідальні Контроль
1 Звіт директора школи та аналіз роботи педагогічного колективу за 2018-2019 н.р. Директор школи Жук Л.В. 1.Роботу педагогічного колективу за 2018-2019 н.р. вважати задовільною.

2.Продовжити роботу над методичною проблемою (Протягом року).

Жук Л.В.

Заступники директора з навчально-виховної роботи згідно їх функційних обов’язків.

2. Концепція розвитку школи на 2019-2023рр.

Затвердження річного плану роботи школи на 2019-2020 н.р.

Директор школи Жук Л.В. Затвердити Концепцію розвитку школи на 2019-2023рр.

Затвердити річний план роботи школи на 2019-2020 н.р.

Жук Л.В.

3 «Освіта.Період турбулентності» 2019-2020 н.р. ФОРМУЄМО ЯКІСТЬ ОСВІТИ: Внутрішня система забезпечення якості освіти.

Положення про академічну доброчесність

Директор школи Жук Л.В. 1.Продовження впровадження НУШ 1-2 класи.

2.Розробити нову внутрішню систему забезпечення якості освіти.

3.Затвердження Положення про академічну доброчесність.

Заступники директора з навчально-виховної роботи

Вчителі, психологи

4 Інклюзивна освіта. Освітня програма. Індивідуальне навчання. Заступник директора з навчально-виховної роботи

Запольська Г.В.

1.Відкриття інклюзивних класів (Наказ по школі).

2.Команді-супроводу розробити індивідуальний навчальний план.

(До 15.09.2019 р.)

3. Організовувіти індивідуальне навчання відповідно до нового Положення про індивідуальне навчання

Заступник директора з навчально-виховної роботиЗапольська Г.В.

Команда-супроводу

5 Про організацію освітнього процесу у 2019-2020 н.р. Заступник директора з навчально-виховної роботи Барановська С.М. 1. Головам МО та вчителям вивчити методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2019-2020 н.р. (Вересень 2019 р.).

2. Вчителям – предметникам вести шкільну документацію згідно Інструкції про ведення шкільної документації (Постійно).

3. Обговорити результати ЗНО  учнів 11 класу. (Вересень 2019 р.)

Голови МО

Вчителі

6 Про організацію харчування та медичне обслуговування учнів у 2019-2020 н.р. Заступник директора з навчально-виховної роботи

Запольська Г.В.

1. Організувати харчування учнів у 2019-2020 н.р. згідно нормативних документів МОН, МОЗ України, РУО (протягом року).

2. Систематично проводити перевірки роботи шкільної їдальні (Протягом року).

3. Тримати на постійному контролі медичне обслуговування учнів, довідки на щеплення (Протягом року).

4.Затвердити режим роботи ГПД.

Запольська Г.В.

7 Про організацію роботи з охорони праці у 2019-2020 н.р. Заступник директора з навчально-виховної роботи

Запольська Г.В.

1. Організувати роботу з охорони праці у 2019-2020 н.р. згідно нормативних документів (Протягом року).

2. Проводити профілактичну роботу з охорони праці у 2019-2020 н.р.(Протягом року).

Запольська Г.В.

8 Про організацію підвищення кваліфікації та курсової перепідготовки працівників школи у 2019-2020 н.р. Заступник директора з навчально-виховної роботи Барановська С.М. 1.Направити педагогічних працівників згідно перспективного плану на 2019-2020 н.р. до Київського університету ім. Б.Грінченка для післядипломного підвищення кваліфікації..

2.Розробити систему контроля підвищення кваліфікації педагогів. (до грудня 2019р)

Барановська С.М.

Вчителі

9 Про затвердження складу Координаційної Ради школи з профілактики правопорушень

Про організацію проведення першого уроку  та свята «Вересневе родинне коло»

Бородіна О.В.

1. Затвердити склад Координаційної Ради школи з профілактики правопорушень

2.Провести на першому уроці урок «Україна починається з тебе»  02.09.2019 р. та свято «Вересневе родинне коло» за планом.

Бородіна О.В.