Свято «Посвята в Антонівці»

25 жовтня 2019 року в спеціалізованій школі № 96 ім. О.К. Антонова пройшла посвята першокласників в Антонівці, це стало доброю традицією нашої школи.

Цей довгоочікуваний день став абсолютно незвичайним для наших першокласників. Зовсім нещодавно їх називали малюками, дошкільнятами, а тепер про них будуть казати: «Це учні, це антонівці!».

Учні  показали, що вже готові до шкільного життя і по праву носять звання учнів 96 школи. Капітани перших класів Патара Ірина Юріївна,  Васильєва Інна Миколаївна та  Демеденко Наталія Василівна зуміли за такий короткий час підготувати справжні команди антонівців.

На святі були  присутні прочесні гості: Семенцов Віктор Федорович – віце президент КБ «Антонов» та працівники КБ «Антонов», які підготували дітям чудові подарунки. Також Дирретор школи Жук Лариса віктовінна привітала першачків, та учням видали перші паспорти справжніх «Антонівців».

Діти та їх батьки були в захваті від проведеного свята.

Родина 96 школи вітає вас з цим днем та бажає безхмарного і чистого неба!