Свято презентація 5 класів «Козацькому роду нема переводу»

18 жовтня 2019 року в спеціалізованій школі №96 ім. О.К. Антонова відбулося свято “Козацькому роду нема переводу”. Козацька доба – славетна сторінка в історії України. Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Унікальність історії нашого народу полягає в тому, що в козаччині виявлявся потяг до волі наших предків Учні 5-х класів підготували урочистий  патріотичний виступ для вчителів, учнів та гостей школи, де показали свої знання традицій та звичаїв українських козаків.

Діти вражали гостей піснями та танцями, театралізованими виступами. Учні поєднували сучасність з традиція. Батьки були в захваті від того, як діти проявили себе та розкрили свої таланти.

Учні нашої школи продемонстрували надшвидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.