“Вчимося допомагати один одному та долати труднощі” 1-4 кл

“Вчимося допомагати один одному та долати труднощі”- саме під таким гаслом 24.09 учні 1- 5 класів дивилися цікаві мультфільми на цю тему та малювали малюнки. Адже, класні керівники, хочуть навчити дітей, що інколи для того, щоб здолати труднощі потрібна допомога іншої людини, бо інакше це дуже складно. Учні дуже активно обговорювали цю тему та із захопленням дізнавалися багато нового.

24.09.19 в 1 В була проведена бесіда на тему «Вчимося допомогати один одному»,також діти переглянули мультики про      » Їжачка» та «Чорного котика».Метою було показати дітям, те що, навіть якщо хтось відрізняється від нас самих,то він всеодно потребує нашої підтримки, допомоги, любові, поваги.

Також діти 1В класу виконали аплікацію-колаж,»Даруємо тепло своїх сердець», де вони вчилися працювати разом,в парах , вчилися порозумінню та  взаємодії один з одним, також допомогати один одному і домовлятися.