День толерантності та дружніх долоньок

В рамках загальноміського проекту «Школа без булінгу, сім’я без  насильства — 365!» у спеціалізованій школі №96 ім О.К. Антонова проведено уже декілька заходів, хоча основні цікаві дійства заплановані на наступний тиждень. Психологом Нікітіною М.І. напередодні була проведена  навчальна бесіда з елементами тренінгу «Вчимося жити разом» для  лідерів учнівського самоврядування, з метою підготовки учнів до проведення бесід з учнями молодшої школи у рамках акції «Тиждень без булінгу». Завдяки навчанню, сьогодні, 20.19.2019, лідери провели ряд бесід з учнями 1-4 класів на тему «Вчимося жити разом». Учні  молодшої школи з’ясували,  як допомагають у спільній роботі злагодженість та взаємодія, вчилися створювати спільний проект, під час виконання якого діти  відчули, як корисно допомагати один одному,поважаючи думку кожного. Протягом заняття учні називали ознаки справжнього друга, пояснювали, до чого веде незлагодженість у роботі, розробили правила безконфліктної взаємодії, створили гасло класу та емблему. Як приклад, гасло  3-А класу «Дружба і усміх дає нам великий успіх!». Діткам було цікаво відповідати на запитання старших учнів, грати в ігри, які їм були запропоновані, а також брати участь в певних театралізованих дійствах.

Після цікавого тренінгу від лідерів учнівського самоврядування, учні на чолі з класними керівниками та психологами школи, зробили акцію паперових долоньок “Ти і я, ми — шкільна сім’я”.

Сьогодні в нашій школі був позитивний емоційний клімат та панувала дружба, взаємодопомога та підтримка.