День здоров’я

13.09.2019 р в спеціалізованій школі  ім. О.К.Антонова в рамках тижня фізкультури відбувся День здоров’я.  Учні  школи після уроків вирушили в похід в ліс на спортивний квест. Всі вони отримали командні завдання та  проходили спортивні та туристичні  станції, які   підготували вчителі фізкультури та лідери учнівського самоврядування школи. Діти весело стрибали у мішках, долали перешкоди, проходили лабіринти. До нашого свята долучились і вчитель захисту Вітчизни, який підготував цікаві завдання, та діти багато цікавого дізналися на  патріотичній станції. День здоров’я проходив захоплююче, цікаво та весело,  залишивши у всіх незабутні  враження. Саме такі заходи і розвивають у особистості  компетентності екологічної грамотності і здорового способу життя. Сучасна молодь прагне стати  патріотом з активною позицією, який діє згідно з морально — етичними принципами і здатний приймати відповідальні рішення. Такий  гарний захід уже став доброю традицією нашої чудової школи, тому, що всі друзі – однокласники та вчителі з задоволення можуть навчатися зовсім в іншому форматі.