Правила дорожнього руху для маленьких пішоходів. Місячник ПДР

Традиційно протягом вересня в рамках Всеукраїнського конкурсу-рейду «Увага! Діти на дорозі” в школі проводиться місячник з безпеки дорожнього руху. Мета– привернути увагу учнів до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, пригадати безпечний шлях до школи, вкотре нагадати, що всі ми є учасниками дорожнього руху і повинні наполегливо вивчати та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.

В рамках місячника проходить виставка учнівських робіт з дорожньо-транспортної тематики, уроки-інструктажі з безпеки життєдіяльності «Попередження дорожньо-транспортного травматизму», виховні години, присвячені дорожньо-транспортній тематиці, уроки з безпеки дорожнього руху, практичні заняття.

Відбулись зустрічі з інспектором поліції Полюховичем М.М. , який звернув особливу увагу на причини та наслідки дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх, навів вичерпні дані стосовно необхідності безумовного виконання Правил всіма учасниками дорожнього руху, та відповів на численні запитання учнів.