Казкова Країна Знань

Перший день нового навчального року у спеціалізованій школі № 96 ім. О.К. Антонова розпочався казково та неймовірно. Дітей  зустрічали оновлені класи, чудова погода, гарні друзі та казкова концертна програма. Також, у всіх учнів школи відбулися тренінги з визначення SMART цілей та вміння планувати свій час на цілий навчальний рік. Учні першого класу свій перший день розпочали святковим ранковим колом, на якому вони познайомилися з новими друзями та отримали позитивний настрій на весь день. Першачків зустрічали казкові герої та діти отримали чарівні палички з побажаннями. Натхненні першокласники  відправилися на святковий концерт до актової зали. На казковій святковій програмі дітей — першокласників та батьків привітали учні школи, розповіли які гарні  та талановиті діти навчаються в закладі.  Яскравим казковим виступом здивували першачків наші актори шкільного    драматично — музичного дитячого театру “Віват”. За традицією директор Жук Л.В. привітала  всіх зі святом та пригостила учнів короваєм. У цей час, поки учні 1-х, 9-х та 11 класів поринули у Казковий Світ Знань,  вся школа взялася натхненно працювати над створенням — SMART цілей, які знайшли своє відображення в деревах мрій. У нашій школі з’явився справжній сад мрій. І на підтримку акції “Зелена школа -зелена земля. Ми починаємо з малого!” кожен клас посадив квіти на подвір’ї школи.

Вітаємо всіх з першим днем нового навчального року! Бажаємо щоб цей рік для кожного був цікавим, яскравим, корисним, незабутнім, дружнім та легким. І щоб в цьому навчальному році всі досягли своєї мети та у кожного здійснилась мрія!