День Європи

До Дня Європи, яке Україна буде відзначати 20 травня, у спеціалізованій школі № 96 імені О.К. Антонова проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства

Класні керівники проводили у різноманітній формі виховні години, під час яких діти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які в нього входять та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Вчитель польської мови провів виховний захід на тему «День Європи в Україні» метою заходу було ознайомлення з культурою та побутом європейських країн, виховувати в учнів повагу до інших народів. На виховному заході діти дивились відеоролик про різні європейські країни, слухали гімн та його переклад на українську мову, малювали прапори країн, які вони хотіли б відвідати. Захід був проведений успішно, діти були активні та задоволені проведеним заходом.

Також, учні 6- 9 класів організували “Коло дружби” на якому в інтерактивний та неординарний спосіб   відбулось знайомство учнів з країнами Євросоюзу та їх традиціями.