Кольоровий тиждень

Психологи СШ №96 Нікітіна М.І. та Даниленко І.С. з 15.04 по 19.04 влаштували акцію «Психологія в нашому житті» під час якої у навчальному закладі пройшов «Кольоровий тиждень» де кожний день тижня відповідав певному кольору. До акції долучилися не лише учні й вчителі. Під час тижня учні виконували різноманітні завдання, виготовляли вироби та розважалися. Щодня вчителі готували нові завдання та розваги, які були пов’язані з певним кольором. Учні з нетерпінням очікували нового дня і нового дива. На уроках вони дізнались багато нового про кольори, що їх оточують. Такий формат знайомства з кольорами цікавий для учнів, дає можливість прояву індивідуальності і робить шкільне життя різноманітнішими. Учні намагаються виявляти в собі риси характеру про які розповідає той чи інший колір. Вчаться працювати разом, товаришувати, та поважати інших. Кольори змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, допомагають зосередитися. Колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж вчасно сказане слово.