Урок з викладачем Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана

Сучасна людина повинна бути фінансово грамотною адже тоді для неї відкриваються нові можливості. Можливості нової роботи, додаткового доходу, самореалізації. Фінансово освічені люди розуміють суть економічних процесів і знають, коли варто панікувати, а коли можна залишитись спокійним.
Задля того, щоб підвищити фінансову грамотність учнів 10-11 класів , до СШ 96 завітала Майорова Тетяна, викладач Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

Під час уроку-лекції учні ознайомились з важливість фінансової освіти; як правильно заощаджувати і куди вкладувати свої інвестиції; як планувати великі витрати коштів і обрати надійну банківську установу.
Також ,з учнями була проведена профорієнтаційна робота в економічному напрямі.